У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семиполки - Космічна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семиполки - Космічна:

Поточний розклад електричок Семиполки - Космічна включає 11 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 39 хв зі станції Семиполки і прибуває на станцію Космічна о 10 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6918 сполученням Київ-Волинський - Ніжин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 57 хв. Між станціями Семиполки і Космічна цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Заворичі(18.48), Бобровиця(19.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семиполки - Космічна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семиполки Космічна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семиполки - Космічна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семиполки та Космічна – 43.8 км. Ціна квитка на електричку Семиполки Космічна складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семиполки -Космічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семиполки — Космічна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Космічна — Семиполки