У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семиполки - Макарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семиполки - Макарівка:

Поточний розклад електричок Семиполки - Макарівка включає 11 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 19 хв зі станції Семиполки і прибуває на станцію Макарівка о 19 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6906 сполученням Київ-Пас. - Ніжин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Семиполки і Макарівка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семиполки - Макарівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семиполки Макарівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семиполки - Макарівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семиполки та Макарівка – 21.1 км. Ціна квитка на електричку Семиполки Макарівка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семиполки -Макарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семиполки — Макарівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Макарівка — Семиполки