З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Чернівці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Чернівці:

Розклад поїздів Київ Чернівці на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Київ Чернівці найчастіше зупиняються на станціях Фастів-1, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Хмельницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.05, 22.22 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 07.57, 10.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Чернівці є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Чернівці складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Чернівці можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
117П Київ Бухарест 20.05
Київ-Пас.
07.57
Чернівці
11 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
117К Київ Чернівці 20.05
Київ-Пас.
07.57
Чернівці
11 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
007Д Київ Чернівці 22.22
Київ-Пас.
10.22
Чернівці
12 г Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Чернівці

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці — Київ