У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Чернівці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Чернівці:

Розклад поїздів Київ Чернівці на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Київ Чернівці найчастіше зупиняються на станціях Львів, Коломия, Івано-Франківськ, Хоростків, Кострижівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.21, 20.29, 20.37 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 08.05, 08.40, 09.02 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Київ Чернівці говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Київ - Чернівці складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Чернівці можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Київ – Чернівці залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Київ - Чернівці можна від 285.54 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Чернівці

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці — Київ