З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Київ:

Розклад поїздів Чернівці Київ на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Київ найчастіше зупиняються на станціях Новоселиця, Кам'янець-Подільський, Дунаївці, Гречани, Ларга, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.46, 20.25 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 08.08, 08.06, 11.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
118Ш Чернівці Київ 19.46
Чернівці
08.08
Київ-Пас.
12 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
380Л Бухарест Київ 19.46
Чернівці
08.06
Київ-Пас.
12 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
668Ш Чернівці Лисичанськ 20.25
Чернівці
11.49
Київ-Пас.
15 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
008О Чернівці Київ 21.08
Чернівці
09.07
Київ-Пас.
11 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Чернівці