У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Київ:

Розклад поїздів Чернівці Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Київ найчастіше зупиняються на станціях Коломия, Івано-Франківськ, Снятин, Галич, Ходорів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.19, 21.17 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 05.13, 11.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
150 Чернівці Полтава 14.19
Чернівці
05.13
Київ-Пас.
14 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
8 Чернівці Київ 21.17
Чернівці
11.59
Київ-Пас.
14 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Чернівці