У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Івано-Франківськ - Київ:

Розклад поїздів Івано-Франківськ Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Івано-Франківськ Київ найчастіше зупиняються на станціях Львів, Бурштин, Ходорів, Броди, Кривин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.05, 21.55 зі станції Івано-Франківськ, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 17.22, 08.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Івано-Франківськ Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Івано-Франківськ - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
749Л Івано-Франківськ Київ 09.05
Івано-Франківськ
17.22
Київ-Пас.
8 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
043Л Івано-Франківськ Київ 21.55
Івано-Франківськ
08.48
Київ-Пас.
10 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Івано-Франківськ -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Івано-Франківськ — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Івано-Франківськ