У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Суми
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Харків - Суми:

Розклад поїздів і електричок Харків - Суми на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Харків вранці о 06 г 20 хв і прибуває на кінцеву станцію о 10 г 18 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Харків о 20 г 15 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Харків до пункту прибуття Суми становить 3 г 16 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 38 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 58 хв.
Деякі поїзди від станції Харків до станції Суми курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Харків - Суми проїжджають через такі станції і населені пункти як: Люботин.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Харків - Суми, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Харків - Суми можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Харків -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Суми

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Суми — Харків

За маршрутом Харків - Суми курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Харків - Суми Показати тільки електрички сполученням Харків - Суми