У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Святошин - Клавдієве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Святошин - Клавдієве:

Поточний розклад електричок Святошин - Клавдієве включає 14 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 18 хв зі станції Святошин і прибуває на станцію Клавдієве о 21 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6617 сполученням Святошин - Тетерів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 48 хв. Між станціями Святошин і Клавдієве цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Новобіличі(17.51), Лісова Буча(18.07), Ворзель(18.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Святошин - Клавдієве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Святошин Клавдієве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Святошин - Клавдієве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Святошин -Клавдієве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Святошин — Клавдієве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Клавдієве — Святошин