У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Клавдієве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Клавдієве:

Актуальний розклад електричок по станції Клавдієве містить всього 31 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Клавдієве з такими станціями і населеними пунктами як Борщагівка, Святошин, Київ-Пас., Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 48 хв до пункту призначення Малин. Найближчі станції та зупинні пункти Макійчукове, Немішаєве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Клавдієве відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Тетерів, Київ-Пас. - Коростень, Малин - Святошин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Клавдієве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Борщагівка 04.41 1 хв  04.42 Курсує щоденно - переглянути
6604 Малин Святошин 05.36 1 хв  05.37 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.19 1 хв  06.20 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 06.35 1 хв  06.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6610 Коростень Київ 07.10 1 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6603 Борщагівка Тетерів 07.17 1 хв  07.18 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 07.25 1 хв  07.26 Курсує щоденно - переглянути
6605 Київ Коростень 07.58 1 хв  07.59 Курсує щоденно - переглянути
6614 Бородянка Київ 08.06 2 хв  08.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Бородянка Борщагівка 08.06 2 хв  08.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6607 Святошин Бородянка 08.20 1 хв  08.21 Курсує щоденно - переглянути
7004 Клавдієве Київ 08.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 09.00 1 хв  09.01 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 09.37 1 хв  09.38 Курсує щоденно - переглянути
6618 Бородянка Київ 10.10 1 хв  10.11 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 11.21 1 хв  11.22 Курсує щоденно - переглянути
6613 Київ Коростень 13.11 1 хв  13.12 Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Борщагівка 15.02 1 хв  15.03 Курсує щоденно - переглянути
6628 Тетерів Святошин 16.18 1 хв  16.19 Курсує щоденно - переглянути
7003 Борщагівка Бородянка 16.55 2 хв  16.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
7008 Бородянка Святошин 17.29 1 хв  17.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Київ 18.04 1 хв  18.05 Курсує щоденно - переглянути
6621 Борщагівка техн. Бородянка 18.16 1 хв  18.17 Курсує щоденно - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 18.36 1 хв  18.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6632 Бородянка Київ 19.03 1 хв  19.04 Курсує щоденно - переглянути
7005 Святошин Бородянка 19.06 1 хв  19.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Київ Коростень 19.27 1 хв  19.28 Курсує щоденно - переглянути
6634 Коростень Київ 20.17 1 хв  20.18 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Тетерів 20.37 1 хв  20.38 Курсує щоденно - переглянути
6636 Тетерів Борщагівка 21.14 1 хв  21.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6629 Київ Малин 21.47 1 хв  21.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Клавдієве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Клавдієве