У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6603 Святошин — Тетерів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Тетерів номер 6603 відправляється зі станції Святошин о 07.50 і прибуває на станцію Тетерів о 09.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6603 Святошин - Тетерів пролягає по таким станціям як Новобіличі, Біличі, Ірпінь, Лісова Буча, Буча, Склозаводська, Ворзель, Кичеєве, Немішаєве, Клавдієве, Макійчукове, Бородянка, Хутір Гай, Загальці, Спартак, Піски.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 07.50
Новобіличі 07.56 1 хв  07.57 6 хв 
Біличі 08.00 3 хв  08.03 10 хв 
Ірпінь 08.10 1 хв  08.11 20 хв 
Лісова Буча 08.14 2 хв  08.16 24 хв 
Буча 08.19 1 хв  08.20 29 хв 
Склозаводська 08.22 1 хв  08.23 32 хв 
Ворзель 08.26 1 хв  08.27 36 хв 
Кичеєве 08.30 1 хв  08.31 40 хв 
Немішаєве 08.34 1 хв  08.35 44 хв 
Клавдієве 08.40 1 хв  08.41 50 хв 
Макійчукове 08.45 1 хв  08.46 55 хв 
Бородянка 08.51 1 хв  08.52 1 г  1 хв 
Хутір Гай 08.54 1 хв  08.55 1 г  4 хв 
Загальці 08.59 1 хв  09.00 1 г  9 хв 
Спартак 09.05 1 хв  09.06 1 г  15 хв 
Піски 09.12 1 хв  09.13 1 г  22 хв 
Тетерів 09.19 1 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6603 Святошин — Тетерів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031