У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6603 Святошин — Тетерів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Тетерів номер 6603 відправляється зі станції Святошин о 07.32 і прибуває на станцію Тетерів о 09.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6603 Святошин - Тетерів пролягає по таким станціям як Новобіличі, Біличі, Ірпінь, Лісова Буча, Буча, Склозаводська, Ворзель, Кичеєве, Немішаєве, Клавдієве, Макійчукове, Бородянка, Хутір Гай, Загальці, Спартак, Піски.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 07.32
Новобіличі 07.36 1 хв  07.37 4 хв 
Біличі 07.40 3 хв  07.43 8 хв 
Ірпінь 07.56 1 хв  07.57 24 хв 
Лісова Буча 08.02 2 хв  08.04 30 хв 
Буча 08.08 1 хв  08.09 36 хв 
Склозаводська 08.12 1 хв  08.13 40 хв 
Ворзель 08.16 1 хв  08.17 44 хв 
Кичеєве 08.19 1 хв  08.20 47 хв 
Немішаєве 08.23 1 хв  08.24 51 хв 
Клавдієве 08.30 1 хв  08.31 58 хв 
Макійчукове 08.35 1 хв  08.36 1 г  3 хв 
Бородянка 08.42 1 хв  08.43 1 г  10 хв 
Хутір Гай 08.47 1 хв  08.48 1 г  15 хв 
Загальці 08.51 1 хв  08.52 1 г  19 хв 
Спартак 08.57 1 хв  08.58 1 г  25 хв 
Піски 09.04 1 хв  09.05 1 г  32 хв 
Тетерів 09.12 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6603 Святошин — Тетерів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930