У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Тернопіль - Дніпро:

Розклад поїздів Тернопіль Дніпро на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Тернопіль Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, П'ятихатки-Пас., Верхівцеве, Миронівка, Волочиськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.13, 03.20, 13.10 зі станції Тернопіль-Пас., в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 19.50, 20.02, 05.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Тернопіль Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Тернопіль - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем.
Купити квитки на поїзд Тернопіль - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Тернопіль -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернопіль — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Тернопіль