З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Тернопіль - Дніпро:

Розклад поїздів Тернопіль Дніпро на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Тернопіль Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Підволочиськ, Олександрія, П'ятихатки-Пас., Верхівцеве, Ім. Тараса Шевченка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.26, 13.24, 16.13 зі станції Тернопіль-Пас., в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 19.56, 04.59, 12.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Тернопіль Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Тернопіль - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Тернопіль - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Тернопіль -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернопіль — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Тернопіль