У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Тернопіль:

Розклад поїздів Дніпро Тернопіль на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Хмельницький, Козятин-1, Вінниця, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.26, 18.09, 22.53 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 06.01, 10.41, 15.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Дніпро