У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Тернопіль:

Розклад поїздів Дніпро Тернопіль на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 26. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Хмельницький, Ім. Тараса Шевченка, Вінниця, Калинівка-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.38, 14.35 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 09.51, 06.16 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Дніпро Тернопіль говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Дніпро - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Дніпро – Тернопіль залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Дніпро - Тернопіль можна від 242.47 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Дніпро