З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Тернопіль - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Тернопіль Івано-Франківськ на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Тернопіль Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Львів, Ходорів, Злочів, Красне, Зборів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.23 зі станції Тернопіль-Пас., в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 07.18 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Тернопіль Івано-Франківськ говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Тернопіль - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Тернопіль - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Тернопіль -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернопіль — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Тернопіль