У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Тернопіль - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Тернопіль Івано-Франківськ на поточний момент містить 9 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Тернопіль Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Львів, Ходорів, Галич, Злочів, Підзамче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.29, 00.41 зі станції Тернопіль-Пас., в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 05.24, 05.29 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Тернопіль Івано-Франківськ свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Тернопіль - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Тернопіль - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Тернопіль -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернопіль — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Тернопіль