У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Івано-Франківськ - Тернопіль:

Розклад поїздів Івано-Франківськ Тернопіль на поточний момент містить 9 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Івано-Франківськ Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Львів, Галич, Бурштин, Букачівці, Журавно, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.23, 05.02, 15.57 зі станції Івано-Франківськ, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 05.32, 10.28, 21.20 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Івано-Франківськ Тернопіль свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Івано-Франківськ - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Івано-Франківськ -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Івано-Франківськ — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Івано-Франківськ