У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Трубіж - Караваєві Дачі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Трубіж - Караваєві Дачі:

Поточний розклад електричок Трубіж - Караваєві Дачі включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 06 хв зі станції Трубіж і прибуває на станцію Караваєві Дачі о 22 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6913 сполученням Ніжин - Київ-Волинський, в цьому випадку поїздка займе 1 г 55 хв. Між станціями Трубіж і Караваєві Дачі цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Заворичі(09.37), Парникова(10.10), ДВРЗ(10.33), Київ-Деміївський(11.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Трубіж - Караваєві Дачі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Трубіж Караваєві Дачі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Трубіж - Караваєві Дачі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Трубіж та Караваєві Дачі – 69.0 км. Ціна квитка на електричку Трубіж Караваєві Дачі складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6907 Ніжин Київ 05.43
Трубіж
07.26
Караваєві Дачі
1 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути
6913 Ніжин Київ 09.32
Трубіж
11.27
Караваєві Дачі
1 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути
6919 Ніжин Київ 14.23
Трубіж
16.01
Караваєві Дачі
1 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути
6927 Ніжин Київ 21.06
Трубіж
22.41
Караваєві Дачі
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Трубіж -Караваєві Дачі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Трубіж — Караваєві Дачі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Караваєві Дачі — Трубіж