З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця - Запоріжжя:

Розклад поїздів Вінниця Запоріжжя на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Козятин-1, Миронівка, Корсунь, Калинівка-1, Біла Церква, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.29, 17.30, 18.03 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 22.12, 09.16, 07.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вінниця Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вінниця - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Вінниця - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Маріуполь 08.29
Вінниця
22.12
Запоріжжя-1
13 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
282 Хмельницький Генічеськ 17.30
Вінниця
09.16
Запоріжжя-1
15 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
086Ш Львів Новоолексіївка 18.03
Вінниця
07.20
Запоріжжя-1
13 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Вінниця