У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця - Запоріжжя:

Розклад поїздів Вінниця Запоріжжя на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Козятин-1, Біла Церква, Миронівка, Корсунь, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.31 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 06.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вінниця Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вінниця - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Вінниця - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
86 Львів Запоріжжя 17.31
Вінниця
06.45
Запоріжжя-1
13 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Вінниця