З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волочиськ - Миронівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Волочиськ - Миронівка:

Розклад поїздів Волочиськ Миронівка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Волочиськ Миронівка найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Деражня, Жмеринка-Пас., Вінниця, Калинівка-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.29, 19.48 зі станції Волочиськ, в кінцевий же пункт Миронівка прибувають вони відповідно о 12.18, 03.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Волочиськ Миронівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Волочиськ - Миронівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Волочиськ - Миронівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Маріуполь 04.29
Волочиськ
12.18
Миронівка
7 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 19.48
Волочиськ
03.05
Миронівка
7 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Волочиськ -Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волочиськ — Миронівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миронівка — Волочиськ