У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Херсон:

Розклад поїздів по станції Херсон включає в себе 8 поїздів за такими напрямками як Миколаїв Вантажний, Краматорськ, Львів, Київ-Пас., в сумі зі станції Херсон можна виїхати за 4 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Миколаїв Вантажний - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 09 г 18 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 37 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 19 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Херсон.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Херсон, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Херсон - Київ від 155.51 грн.

  • Херсон - Львів від 411.01 грн.

  • Херсон - Тернопіль від 332.41 грн.

  • Херсон - Хмельницький від 341.54 грн.

  • Херсон - Миколаїв від 93.96 грн.

  • Херсон - Вінниця(всі вокзали) від 437.81 грн.

  • Херсон - Полтава від 630.54 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Херсон

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
122 Київ Херсон 08.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Херсон 08.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
219 Херсон Миколаїв 09.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
101 Херсон Краматорськ 09.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Херсон 12.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 13.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
220 Миколаїв Херсон 17.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
121 Херсон Київ 18.44 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Херсон(всі вокзали)