У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Хмельницький:

Розклад поїздів Ворожба Хмельницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Бровари, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.57 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 06.41 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ворожба – Хмельницький залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
143 Суми Рахів 19.57
Ворожба-Пас.
06.41
Хмельницький
10 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Ворожба