У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Львів:

Розклад поїздів Ворожба Львів на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 31. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Львів найчастіше зупиняються на станціях Путивль, Новоград-Волинський-1, Красне, Броди, Радивилів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.33, 19.29, 19.57 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 22.46, 09.20, 10.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ворожба – Львів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ворожба - Львів можна від 290.70 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
113 Харків Львів 02.33
Ворожба-Пас.
22.46
Львів
20 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
45 Харків Ужгород 19.29
Ворожба-Пас.
09.20
Львів
13 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
143 Суми Рахів 19.57
Ворожба-Пас.
10.50
Львів
14 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Ворожба