У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Тернопіль:

Розклад поїздів Ворожба Тернопіль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Бровари, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.57 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 08.46 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ворожба – Тернопіль залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
143 Суми Рахів 19.57
Ворожба-Пас.
08.46
Тернопіль-Пас.
12 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Ворожба