У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задвір'я - Борщовичи
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задвір'я - Борщовичи:

Поточний розклад електричок Задвір'я - Борщовичи включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 26 хв зі станції Задвір'я і прибуває на станцію Борщовичи о 18 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6093 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Задвір'я і Борщовичи цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задвір'я - Борщовичи, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задвір'я Борщовичи ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задвір'я - Борщовичи можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Задвір'я та Борщовичи – 13.5 км. Ціна квитка на електричку Задвір'я Борщовичи складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6031* Злочів Львів 06.29
Задвір'я
06.44
Борщовичи
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6092-6091 Рівне Львів 07.00
Задвір'я
07.16
Борщовичи
16 хв Курсує щоденно - переглянути
6041 Тернопіль Львів 10.45
Задвір'я
11.00
Борщовичи
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6093 Здолбунів Львів 12.38
Задвір'я
12.55
Борщовичи
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6045 Тернопіль Львів 18.26
Задвір'я
18.41
Борщовичи
15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задвір'я -Борщовичи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задвір'я — Борщовичи

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Борщовичи — Задвір'я