У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загальці - Київ-Волинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загальці - Київ-Волинський:

Поточний розклад електричок Загальці - Київ-Волинський включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 37 хв зі станції Загальці і прибуває на станцію Київ-Волинський о 12 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6608 сполученням Коростень - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 28 хв. Між станціями Загальці і Київ-Волинський цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Хутір Гай(07.27), Ворзель(08.06), Новобіличі(08.34), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загальці - Київ-Волинський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загальці Київ-Волинський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загальці - Київ-Волинський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6608* Коростень Київ 07.24
Загальці
08.52
Київ-Волинський
1 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути
6612* Тетерів Київ 11.37
Загальці
12.53
Київ-Волинський
1 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Київ 14.58
Загальці
16.21
Київ-Волинський
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загальці -Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загальці — Київ-Волинський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ-Волинський — Загальці