У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Захонь - Дьйор
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Захонь - Дьйор:

Розклад поїздів Захонь Дьйор на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Захонь Дьйор найчастіше зупиняються на станціях Кишварда, Демечер, Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.05 зі станції Захонь, в кінцевий же пункт Дьйор прибувають вони відповідно о 10.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Захонь Дьйор є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Захонь - Дьйор складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Захонь - Дьйор можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
140 Чоп Відень 04.05
Захонь
10.00
Дьйор
5 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути
749 Київ Відень 04.05
Захонь
10.00
Дьйор
5 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Захонь -Дьйор можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Захонь — Дьйор

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дьйор — Захонь