У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Кривин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Кривин:

Розклад поїздів Запоріжжя Кривин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Кривин найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Миронівка, Шепетівка, Полонне, Печанівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Кривин прибувають вони відповідно о 08.14 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Кривин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Кривин складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Кривин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 16.20
Запоріжжя-1
08.14
Кривин
15 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Кривин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Кривин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кривин — Запоріжжя