У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Шепетівка(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Шепетівка(всі вокзали):

Розклад поїздів Запоріжжя Шепетівка(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Шепетівка(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Корсунь, Печанівка, Чуднів-Волинський, Бердичів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Шепетівка прибувають вони відповідно о 07.31 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Шепетівка(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Шепетівка(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Шепетівка(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 16.20
Запоріжжя-1
07.31
Шепетівка
15 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Шепетівка(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Шепетівка(всі вокзали) — Запоріжжя