У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Славута-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Славута-1:

Розклад поїздів Запоріжжя Славута-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Славута-1 найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Корсунь, Полонне, Печанівка, Чуднів-Волинський, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Славута-1 прибувають вони відповідно о 07.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Славута-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Славута-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Славута-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя – Славута-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя - Славута-1 можна від 257.04 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 16.20
Запоріжжя-1
07.56
Славута-1
15 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Славута-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Славута-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Славута-1 — Запоріжжя