У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Київ-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Київ-Пас.:

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Київ-Пас. на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Київ-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.45, 20.35 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 22.15, 05.57 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя-1 Київ-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Київ-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Київ-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
732 Запоріжжя Київ 14.45
Запоріжжя-1
22.15
Київ-Пас.
7 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
38 Запоріжжя Київ 20.35
Запоріжжя-1
05.57
Київ-Пас.
9 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Київ-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ-Пас. — Запоріжжя-1