У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Шепетівка(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Шепетівка(всі вокзали):

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Шепетівка(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Шепетівка(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Корсунь, Печанівка, Чуднів-Волинський, Бердичів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Шепетівка прибувають вони відповідно о 07.31 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя-1 Шепетівка(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Шепетівка(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Шепетівка(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя-1 – Шепетівка(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя-1 - Шепетівка(всі вокзали) можна від 251.04 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 16.20
Запоріжжя-1
07.31
Шепетівка
15 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Шепетівка(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Шепетівка(всі вокзали) — Запоріжжя-1