У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Застав'є - Дубова Корчма
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Застав'є - Дубова Корчма:

Поточний розклад електричок Застав'є - Дубова Корчма включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 13 хв зі станції Застав'є і прибуває на станцію Дубова Корчма о 15 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6380 сполученням Радехів - Ківерці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями Застав'є і Дубова Корчма цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Застав'є - Дубова Корчма, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Застав'є Дубова Корчма ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Застав'є - Дубова Корчма можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Застав'є та Дубова Корчма – 19.8 км. Ціна квитка на електричку Застав'є Дубова Корчма складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6370 Стоянів Ківерці 05.18
Застав'є
06.02
Дубова Корчма
44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6380 Радехів Ківерці 15.13
Застав'є
15.57
Дубова Корчма
44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Застав'є -Дубова Корчма можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Застав'є — Дубова Корчма

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дубова Корчма — Застав'є