У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зав'ялівка - Кам'яне Поле
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зав'ялівка - Кам'яне Поле:

Поточний розклад електричок Зав'ялівка - Кам'яне Поле включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 44 хв зі станції Зав'ялівка і прибуває на станцію Кам'яне Поле о 13 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6509-6510 сполученням П'ятихатки-Пас. - Тимкове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 13 хв. Між станціями Зав'ялівка і Кам'яне Поле цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зав'ялівка - Кам'яне Поле, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зав'ялівка Кам'яне Поле ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зав'ялівка - Кам'яне Поле можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зав'ялівка -Кам'яне Поле можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зав'ялівка — Кам'яне Поле

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'яне Поле — Зав'ялівка