У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зав'ялівка - П'ятихатки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зав'ялівка - П'ятихатки:

Поточний розклад електричок Зав'ялівка - П'ятихатки включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 27 хв зі станції Зав'ялівка і прибуває на станцію П'ятихатки о 16 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6504 сполученням Рокувата - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Зав'ялівка і П'ятихатки цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них 27 Км(09.11), Жовті Води 1(09.42), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зав'ялівка - П'ятихатки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зав'ялівка П'ятихатки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зав'ялівка - П'ятихатки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зав'ялівка та П'ятихатки – 28.0 км. Ціна квитка на електричку Зав'ялівка П'ятихатки складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зав'ялівка -П'ятихатки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зав'ялівка — П'ятихатки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту П'ятихатки — Зав'ялівка