У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зав'ялівка - Рокувата
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зав'ялівка - Рокувата:

Поточний розклад електричок Зав'ялівка - Рокувата включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 45 хв зі станції Зав'ялівка і прибуває на станцію Рокувата о 14 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6509-6510 сполученням П'ятихатки-Пас. - Тимкове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 47 хв. Між станціями Зав'ялівка і Рокувата цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зав'ялівка - Рокувата, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зав'ялівка Рокувата ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зав'ялівка - Рокувата можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зав'ялівка та Рокувата – 29.0 км. Ціна квитка на електричку Зав'ялівка Рокувата складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 П'ятихатки Кривий Ріг 05.10
Зав'ялівка
05.52
Рокувата
42 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 П'ятихатки Рокувата 06.59
Зав'ялівка
07.41
Рокувата
42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6507 П'ятихатки Рокувата 13.45
Зав'ялівка
14.25
Рокувата
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6509-6510 П'ятихатки Тимкове 17.22
Зав'ялівка
18.09
Рокувата
47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зав'ялівка -Рокувата можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зав'ялівка — Рокувата

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рокувата — Зав'ялівка