У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заворичі - Володькова Дівиця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заворичі - Володькова Дівиця:

Поточний розклад електричок Заворичі - Володькова Дівиця включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 55 хв зі станції Заворичі і прибуває на станцію Володькова Дівиця о 13 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6918 сполученням Київ-Волинський - Ніжин, в цьому випадку поїздка займе 1 г 8 хв. Між станціями Заворичі і Володькова Дівиця цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Трубіж(18.54), Попудренко(19.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заворичі - Володькова Дівиця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заворичі Володькова Дівиця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заворичі - Володькова Дівиця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заворичі та Володькова Дівиця – 56.6 км. Ціна квитка на електричку Заворичі Володькова Дівиця складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заворичі -Володькова Дівиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заворичі — Володькова Дівиця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Володькова Дівиця — Заворичі