У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавлини - Борзова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Журавлини - Борзова:

Поточний розклад електричок Журавлини - Борзова включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 58 хв зі станції Журавлини і прибуває на станцію Борзова о 21 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6315 сполученням Ковель - Вижва, в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Журавлини і Борзова цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Журавлини - Борзова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Журавлини Борзова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Журавлини - Борзова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Журавлини та Борзова – 9.8 км. Ціна квитка на електричку Журавлини Борзова складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6311 Ковель Вижва 09.41
Журавлини
09.58
Борзова
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6315 Ковель Вижва 20.58
Журавлини
21.15
Борзова
17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Журавлини -Борзова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Журавлини — Борзова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Борзова — Журавлини