У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавлини - Мощена
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Журавлини - Мощена:

Поточний розклад електричок Журавлини - Мощена включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 23 хв зі станції Журавлини і прибуває на станцію Мощена о 17 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6314 сполученням Вижва - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Журавлини і Мощена цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Журавлини - Мощена, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Журавлини Мощена ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Журавлини - Мощена можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Журавлини та Мощена – 8.1 км. Ціна квитка на електричку Журавлини Мощена складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6310 Вижва Ковель 06.53
Журавлини
07.09
Мощена
16 хв Курсує щоденно - переглянути
6314 Вижва Ковель 17.23
Журавлини
17.39
Мощена
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Журавлини -Мощена можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Журавлини — Мощена

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мощена — Журавлини