У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавлини - Мизове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Журавлини - Мизове:

Поточний розклад електричок Журавлини - Мизове включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 56 хв зі станції Журавлини і прибуває на станцію Мизове о 21 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6311 сполученням Ковель - Вижва, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Журавлини і Мизове цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Журавлини - Мизове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Журавлини Мизове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Журавлини - Мизове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6311 Ковель Вижва 09.40
Журавлини
09.46
Мизове
6 хв Курсує щоденно - переглянути
6315 Ковель Вижва 20.56
Журавлини
21.01
Мизове
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Журавлини -Мизове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Журавлини — Мизове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мизове — Журавлини