У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Первомайськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Первомайськ:

Розклад поїздів Злочів Первомайськ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Первомайськ найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Деражня, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.12, 15.14 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Первомайськ-на-Бузі прибувають вони відповідно о 01.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Первомайськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Первомайськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Злочів - Первомайськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Злочів – Первомайськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Злочів - Первомайськ можна від 473.02 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Львів Запоріжжя 15.12
Злочів
01.50
Первомайськ-на-Бузі
10 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
120 Львів Кривий Ріг 15.12
Злочів
01.50
Первомайськ-на-Бузі
10 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
128 Львів Запоріжжя 15.14
Злочів
01.50
Первомайськ-на-Бузі
10 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Первомайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Первомайськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Первомайськ — Злочів