У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Дрогобич
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Дрогобич:

Розклад поїздів Львів Дрогобич на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Львів Дрогобич найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.10, 08.47 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Дрогобич прибувають вони відповідно о 06.40, 10.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Дрогобич є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Дрогобич складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Львів - Дрогобич можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Львів – Дрогобич залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Львів - Дрогобич можна від 130.35 гривень. Відстань між залізничними станціями Львів та Дрогобич складає 98.8 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
49
КОБЗАР
Київ Трускавець 05.10
Львів
06.40
Дрогобич
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
41 Дніпро Трускавець 08.47
Львів
10.53
Дрогобич
2 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Дрогобич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Дрогобич

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дрогобич — Львів