У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрогобич - Львів:

Розклад поїздів Дрогобич Львів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Дрогобич Львів найчастіше зупиняються на станціях Самбір, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.04 зі станції Дрогобич, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 22.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрогобич Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрогобич - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дрогобич - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
50 Трускавець Київ 20.04
Дрогобич
22.42
Львів
2 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрогобич -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрогобич — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Дрогобич