У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрогобич - Львів:

Розклад поїздів Дрогобич Львів на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Дрогобич Львів найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.08, 13.38, 21.36 зі станції Дрогобич, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 10.31, 15.13, 22.58 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрогобич Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрогобич - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дрогобич - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Дрогобич – Львів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Дрогобич - Львів можна від 131.71 гривень. Відстань між залізничними станціями Дрогобич та Львів складає 103.9 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
160 Трускавець Київ 09.08
Дрогобич
10.31
Львів
1 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
42 Трускавець Дніпро 13.38
Дрогобич
15.13
Львів
1 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
50
КОБЗАР
Трускавець Київ 21.36
Дрогобич
22.58
Львів
1 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрогобич -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрогобич — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Дрогобич