У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Трускавець
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Трускавець:

Розклад поїздів Львів Трускавець на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Львів Трускавець найчастіше зупиняються на станціях Самбір, Дрогобич, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.33 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Трускавець прибувають вони відповідно о 11.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Трускавець є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Трускавець складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Львів - Трускавець можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
49 Київ Трускавець 08.33
Львів
11.35
Трускавець
3 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Трускавець

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Трускавець — Львів