У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Трускавець
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Трускавець:

Розклад поїздів Львів Трускавець на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Львів Трускавець найчастіше зупиняються на станціях Дрогобич, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.00, 08.53, 17.25 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Трускавець прибувають вони відповідно о 09.13, 11.13, 19.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Трускавець є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Трускавець складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Львів - Трускавець можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Львів – Трускавець залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Львів - Трускавець можна від 102.69 гривень. Відстань між залізничними станціями Львів та Трускавець складає 108.3 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
49
КОБЗАР
Київ Трускавець 07.00
Львів
09.13
Трускавець
2 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
41 Дніпро Трускавець 08.53
Львів
11.13
Трускавець
2 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
159 Київ Трускавець 17.25
Львів
19.35
Трускавець
2 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Трускавець

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Трускавець — Львів