У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Покровськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Покровськ:

Розклад поїздів Злочів Покровськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 24 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Покровськ найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Новомосковськ-Дніпровський, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.22 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Покровськ прибувають вони відповідно о 13.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Покровськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Покровськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Злочів - Покровськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Злочів – Покровськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
86 Львів Покровськ 12.22
Злочів
13.00
Покровськ
1 д 38 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Покровськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Покровськ — Злочів