У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зміїв - Передвузлова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зміїв - Передвузлова:

Поточний розклад електричок Зміїв - Передвузлова включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 44 хв зі станції Зміїв і прибуває на станцію Передвузлова о 20 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6432 сполученням Шебелинка - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 54 хв. Між станціями Зміїв і Передвузлова цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Левківка(17.27), Борівська-Південна(17.47), Безлюдівка(18.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зміїв - Передвузлова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зміїв Передвузлова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зміїв - Передвузлова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зміїв та Передвузлова – 43.0 км. Ціна квитка на електричку Зміїв Передвузлова складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зміїв -Передвузлова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зміїв — Передвузлова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Передвузлова — Зміїв