У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-2 - Знам'янка-Сортувальна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка-2 - Знам'янка-Сортувальна:

Поточний розклад електричок Знам'янка-2 - Знам'янка-Сортувальна включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 08 хв зі станції Знам'янка-2 і прибуває на станцію Знам'янка-Сортувальна о 23 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6336 сполученням Кропивницький - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями Знам'янка-2 і Знам'янка-Сортувальна цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка-2 - Знам'янка-Сортувальна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка-2 Знам'янка-Сортувальна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка-2 - Знам'янка-Сортувальна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янка-2 та Знам'янка-Сортувальна – 7.0 км. Ціна квитка на електричку Знам'янка-2 Знам'янка-Сортувальна складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка-2 -Знам'янка-Сортувальна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-2 — Знам'янка-Сортувальна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Знам'янка-Сортувальна — Знам'янка-2