У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Сортувальна - Косарі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка-Сортувальна - Косарі:

Поточний розклад електричок Знам'янка-Сортувальна - Косарі включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 21 хв зі станції Знам'янка-Сортувальна і прибуває на станцію Косарі о 18 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6509 сполученням Знам'янка-Пас. - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 25 хв. Між станціями Знам'янка-Сортувальна і Косарі цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Вагонне депо(20.51), Богданівка(21.11), 264 Км(21.41), 247 Км(22.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка-Сортувальна - Косарі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка-Сортувальна Косарі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка-Сортувальна - Косарі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янка-Сортувальна та Косарі – 57.0 км. Ціна квитка на електричку Знам'янка-Сортувальна Косарі складає 28.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка-Сортувальна -Косарі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Сортувальна — Косарі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Косарі — Знам'янка-Сортувальна