У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Косарі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Косарі:

Актуальний розклад електричок по станції Косарі містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Косарі з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Цвіткове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 13 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти 241 Км, 247 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Косарі відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Миронівка, Знам'янка-Пас. - Ім. Тараса Шевченка, Черкаси - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Косарі відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Косарі - Ім. Тараса Шевченка від 20.00 грн. (32.0 км)

  • Косарі - Миронівка від 43.00 грн. (142.0 км)

  • Косарі - Знам'янка від 28.00 грн. (60.0 км)

  • Косарі - Городище від 34.00 грн. (82.0 км)

  • Косарі - Кам'янка від 14.00 грн. (8.0 км)

  • Косарі - Фундукліївка від 14.00 грн. (7.0 км)

  • Косарі - Корсунь від 38.90 грн. (105.0 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Косарі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Косарі