У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зугло - Захонь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Зугло - Захонь:

Розклад поїздів Зугло Захонь на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Зугло Захонь найчастіше зупиняються на станціях Кебанія Кішпешт, ФеріхегіАеропорт, Цеглед, Сольнок, Пюштекладань, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.29 зі станції Зугло, в кінцевий же пункт Захонь прибувають вони відповідно о 11.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Зугло Захонь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Зугло - Захонь складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Зугло - Захонь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Зугло – Захонь залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
34 Будапешт Мукачево 07.29
Зугло
11.21
Захонь
3 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Зугло -Захонь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зугло — Захонь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Захонь — Зугло