У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Захонь - Зугло
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Захонь - Зугло:

Розклад поїздів Захонь Зугло на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Захонь Зугло найчастіше зупиняються на станціях Кишварда, Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, Пюштекладань, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.40, 18.40 зі станції Захонь, в кінцевий же пункт Зугло прибувають вони відповідно о 18.30, 22.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Захонь Зугло є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Захонь - Зугло складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Захонь - Зугло можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Захонь – Зугло залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
33 Мукачево Будапешт 14.40
Захонь
18.30
Зугло
3 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути
31 Мукачево Будапешт 18.40
Захонь
22.28
Зугло
3 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Захонь -Зугло можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Захонь — Зугло

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Зугло — Захонь