У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звидки - Васищеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Звидки - Васищеве:

Поточний розклад електричок Звидки - Васищеве включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 58 хв зі станції Звидки і прибуває на станцію Васищеве о 20 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6432 сполученням Шебелинка - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Звидки і Васищеве цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Звидки - Васищеве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Звидки Васищеве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Звидки - Васищеве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Звидки та Васищеве – 5.0 км. Ціна квитка на електричку Звидки Васищеве складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Звидки -Васищеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звидки — Васищеве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Васищеве — Звидки