У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Васищеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Васищеве:

Актуальний розклад електричок по станції Васищеве містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Васищеве з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Ізюм, Гракове, Харків-Левада, Савинці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 27 хв до пункту призначення Савинці. Найближчі станції та зупинні пункти Борівська-Південна, Жихор. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Васищеве відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Савинці - Харків-Пас., Харків-Пас. - Гракове, Харків-Пас. - Ізюм. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Васищеве відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Васищеве - Харків від 20.00 грн. (34.2 км)

  • Васищеве - Ізюм від 39.50 грн. (121.5 км)

  • Васищеве - Зміїв від 17.00 грн. (16.0 км)

  • Васищеве - Балаклія від 25.00 грн. (61.3 км)

  • Васищеве - Основа від 19.00 грн. (29.0 км)

  • Васищеве - Шебелинка від 21.00 грн. (43.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6410 Савинці Харків 06.28 1 хв  06.29 Курсує щоденно - переглянути
6403 Харків Ізюм 07.45 1 хв  07.46 Курсує щоденно - переглянути
6605 Харків Гракове 08.04 1 хв  08.05 Курсує щоденно - переглянути
6408 Ізюм Харків 08.23 1 хв  08.24 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Савинці 09.48 1 хв  09.49 Курсує щоденно - переглянути
6427* Харків Букине 11.39 1 хв  11.40 Курсує щоденно - переглянути
6606 Гракове Харків 12.45 1 хв  12.46 Курсує щоденно - переглянути
6426* Букине Харків 13.04 1 хв  13.05 Курсує щоденно - переглянути
6407* Харків Ізюм 14.45 1 хв  14.46 Курсує щоденно - переглянути
6430* Ізюм Харків 16.29 1 хв  16.30 Курсує щоденно - переглянути
6432* Савинці Харків 17.39 1 хв  17.40 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Ізюм 18.16 1 хв  18.17 Курсує щоденно - переглянути
6404* Букине Харків 19.55 1 хв  19.56 Курсує щоденно - переглянути
6433 Харків Савинці 21.26 1 хв  21.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Васищеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Васищеве