У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звиняче - Горохів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Звиняче - Горохів:

Поточний розклад електричок Звиняче - Горохів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 54 хв зі станції Звиняче і прибуває на станцію Горохів о 23 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6369 сполученням Ківерці - Стоянів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Звиняче і Горохів цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Звиняче - Горохів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Звиняче Горохів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Звиняче - Горохів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6379 Ківерці Радехів 10.27
Звиняче
10.55
Горохів
28 хв Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 22.54
Звиняче
23.22
Горохів
28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Звиняче -Горохів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звиняче — Горохів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Горохів — Звиняче